Artykuły reklamowe i promocyjne z nadrukiem
Ofertownik: 0
Artykuly reklamowe i promocyjne z nadrukiem

Metody nadruków

Na każdym z produktów w sklepie możliwy jest nadruk reklamowy z logotypem Klienta.
Nadruki wykonujemy wszystkimi dostępnymi technikami: tampodruk, sitodruk, laser, transfer, haft, kalkomania, piaskowanie i inne.
Do nadruku Klient powinien dostarczyć pliki wektorowe w formatach dla programów COREL DRAW, ADOBE ILLUSTRATOR, ADOBE ACROBAT. Kreacja powinna mieć zamienione wszystkie teksty na krzywe. Każdy produkt ma wyznaczone miejsce, wielkość i rodzaj nadruku.
TAMPODRUK
Metoda tampodruku polega na nakładaniu farby za pomocą miękkiego, gładkiego stempla (tamponu) na znakowany produkt. Tampodruk stosuje się głownie na produktach plastikowych, gumowych i niektóych metalowych.
SITODRUK
Sitodruk polega na przeciskaniu farby przez odpowiednio przygotowane sito, rozpięte na specjalnej ramie. Nadruk powstaje dzięki temu, że farba przechodzi tylko przez niektóre oka sita.  Sitodruk stosuje się na odzieży, torbach, parasolach, kalendarzach.
TRANSFER
Termotransfer to technika znakowania polegająca na termicznym wgrzaniu logotypu w dany materiał. Początkowo na specjalnym papierze transferowym przygotowywany jest nadruk, który następnie jest przenoszony na znakowaną powierzchnię przy użyciu prasy termicznej wytwarzającej wysoką temperaturę.
GRAWER LASEROWY
Sterowana komputerowo wiązka laserowa jest w stanie na prawie każdym materiale wygrawerować szczegółowe obrazy i zapewnia niezwykłą powtarzalność swoich efektów. Rezultat jednak zawsze zależy od rodzaju grawerowanej powierzchni. Kolorowe repliki nie są możliwe. Metoda stosowana głownie do rzeczy z drewna i metalu.
HAFT
Cyfrowo kontrolowany proces, w którym komputer steruje igłą i nicią haftując powierzchnię. Haft wykorzystuje się na odzieży, materiałowych torbach i plecakach.
TŁOCZENIE
Polega na precyzyjnej, mechanicznej deformacji znakowanej powierzchni zgodnie z wzorem umieszczonym na stemplu. Technika ta używana jest do znakowania produktów ze skóry.
DIRECT PRINT - nadruk bezpośredni
Metoda nadruku stosowana na porcelanie i porcelicie. Kubki po naklejeniu nadruku wypalane są w piecu w temperaturze ok. 800°C.
Druk bezpośredni jest całkowicie odporny na zmywanie w zmywarce.
 
Film o produkcji: druk bezpośredni
 
ART-PRINT - nadruk fotograficzny
To metoda stosowana na specjalnych kubkach porcelanowych, która pozwala na fotograficzną jakość nadruku. Brak możliwości zmywania kubków w zmywarce.
 
Film o produkcji: art print
 
PIASKOWANIE (SENSITIVE TOUCH) - efekt zdobienia 3D
Metoda nadruku wklęsłego stosowana na porcelanie i porcelicie dająca efekt 3D. Po naklejeniu wyciętej foli na produkt następuje piaskowanie. Możliwe jest też pokrycie wypiaskowanego elementu farbą w wybranym kolorze.
 
Film o produkcji: piaskowanie
Milion Gadżetów - Warszawa tel: (22) 67 838 72, email: info@miliongadzetow.pl